| CosminFlo a întrebat:

Sall all! Daca toti prietenii mei m-au cam lasat si nu prea mai am cu cine sa ma joc sau sa comunic, si caut un prieten "de joaca" care sa aiba skype, pentru distractie pe calculator, are ceva?
Skype: cosminflorentin2

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cred că înțeleg de ce ți-au dat prietenii tăi jet și nu mai vorbește nimeni cu tine.
Să ai prieteni nu înseamnă să te joci toată ziua în timp ce vorbești pe skype. Oamenii mai fac chestii și în viața reală, știi?

| CosminFlo explică (pentru Wøodenpints):

Da dar personal, eu mi-am pierdut cel mai bun prieten... din cauza unei jigodie de om, si am prieteni sa ma duc afara sa ma plimb, dar nu prea am pe pc...