| cristi_1201 a întrebat:

SALL, am un pc cu procesor de 1, 99gh, ram 512mb si placa video de 64 mb, si de ceva timp a inceput sa scoata sunete ciudate, apoi a inceput sa se restarteze singur si nu ma pricep sa il desasamblez,

1 răspuns:
| dan_1805 a răspuns:

Nu prea ai ce sa-i mai faci mai bine strange bani si ia-ti altu.
incearca sa cureti praful din el pentru ca poate sa fie si de la praf.
si curata si inauntru sursei adica inauntrul cutiei de metal unde bagi cablul de alimentare.
sa imi zici daca a mers.