| Lariisucaaa a întrebat:

Sall! car este materia ta preferata? ofer fundita celui car este de accord cu mine...(in afara de sport, pauza, muzica, si religie)laughing

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o meserie interesanta (tinichigiu auto).

| alessia a răspuns:

Lb romana imi place.si engleza.[doar ca la eng nu`mi place profastraight face] in fine.astea 2 sunt.
aaa.da si matematica unoeri daroh go on

| Unforgetit a răspuns:

Lb romana,
Si engleza putinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Materia mea preferata este romana dar nu o fac asa cum ar trebui sa o fac

| chRoNosSx a răspuns:

Hmm... cred ca. matematica laughing?

| Chrissty a răspuns:

Istoria... engleza si chimia big grin. Mie mi se par destul de interesante.

| numai0eu a răspuns:

Geografia e materia mea preferata...nici mie nu imi place sportul, muzica si religia