| Lavy_5428 a întrebat:

Sall! Care e cea mai buna emisiune da divertisment dupa voi? Funda bye!laughing

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Dupa parerea mea ar fi "Cronica Carcotasilor", "In puii mei", "Comanda la mine"(chiar imi place emisiunea, dar nu sunt ca cei care participa), "Plasa de stele".

O zi frumoasahappy

4 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

In puii mei love struck

| Skylerx a răspuns:

In puii mei :X Logic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clat in puii mei ...pai ori santem logici ori nu mai suntemlaughing la mine in clas nu cred ca este vreo unu care sa nu se uite. iar prin scoala tot aud copii care spun nu stiu' laughing pana si profesorii rad de noi cand spunem nu stiu'...bine cateodata ii mai enerveaza

| clara1122 a răspuns:

In puii mei dupa mine...mori de ras