| gaby_6279 a întrebat:

Care e cea mai tare emisiune de divertisment?

Răspuns Câştigător
| monica_4690 a răspuns:

Pentru mine "Mondenii show" e cea mai buna emisiune. :X

28 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Pe vremuri era Divertis-antena1, acum nu mai stiu, nu prea ma mai uit la tv.

| kh1ss a răspuns:

Rai da buni :d

| valsulnorilor a răspuns:

Divertisment; Carcotasii, Show de televiziune: Acces Direct

| Barajag a răspuns:

Cronica carcotasilor si copii spun lucruri traznite...

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Divertis Mall, respectiv Divertis Mall si prietenii

mira
| mira a răspuns:

Stiu una frumoasa si instructiva"Dansez pentru tine". Mira

| dulshe a răspuns:

Dansez pentru tine, cu siguranta

| borsec a răspuns:

Nu mai exista nici o emisune de divertisment care sa imi placa.

| borsec a răspuns:

Nu mai exista nici o emisune de divertisment care sa imi placa.

auran
| auran a răspuns:

Nu prea mai este nici una asa de buna dar, singurele la care ma uit sunt Mondenii si Divertis

| anonim a răspuns:

Oare exista asa ceva in romania? fac aici referire la o emisiune de divertisment in care bunul simt sa se simta ca la el acasa, nu ca la romani, si sa mai fie si placuta? nu cred ca avem, pana si divertisul s-a stricat.

| ka2 a răspuns:

Divertis au ramas cei mai buni! in rest, niste maimutoi, cu glume de prost gust, care se pare ca si prind la public sad

| Brigitta a răspuns:

Mie imi placea ``Vrei sa fi miliardar``happy acum ma mai uit cand apuc la emisiunea lui Badeahappy

| danut a răspuns:

Actualitati Antena1

| remusrufa a răspuns:

Nimeni nu-i perfect si Trasniti din Nato mi se par emisiuni foarte bune

| gabrielutzu a răspuns:

T. p. u.

| inna a răspuns:

Trazniti din Nato laughing

| Mya a răspuns:

Carcotasii...sunt ce-i mai buni! tongue

Răspuns utilizator avertizat
| alexalghisi a răspuns:

Trazniti in Nato! ( Prima tv, ora 10 luni - ineri ) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Era una, veche: cu mască și fără mască!
Tare.
Cele de acum nu mă pasionează, totul este împrumutat din afară.
Noi am renegat originalitatea.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Era una, veche: cu mască și fără mască!
Tare.
Cele de acum nu mă pasionează, totul este împrumutat din afară.
Noi am renegat originalitatea.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,, Acces direct"( sau din rect), asa cred colegii mei eu nu ma prea uit la tv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mondenii si In gura presei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vacanta Mare dar cum era inainte de 2000.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neata cu razvan si dani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare emisiune este cea de dimineata neata cu razvani si dani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca :"Cronica carcotasilor " si "Vacanta Mare"(inainte de anul 2000)sunt cele mai taribig grin