| anonim_4396 a întrebat:

Sall:*
caut si eu niste statusuri...frumoase
de iubire...:X sau melodilove struck :*frumoase ma puteti ajuta?tongue

multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| Irmmma a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com
Gasesti orice!
Te pup:**
Sper sa-ti placa;)!

1 răspuns:
| justme_2041 a răspuns:

Buna uite o melodie
http://www.youtube.com/watch?v=SgJiHcvaQuQ
http://www.youtube.com/watch?v=2J2dwFVZHsY&feature=related
si niste statusuri:)
4.mnezeu a creat nişte îngeraşi şi i-a pus să se joace, dar unul era aşa de dulce şi de drăguţ încât ceilalţi l-au aruncat pe pămant. Ups!? Te-ai lovit?
3. m uitat în portofel şi era gol, m-am uitat în buzunar şi am găsit doar câteva monede, m-am uitat în inima şi te-am găsit pe tine. Abia atunci am realizat cât de bogat sunt
2. m-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare şi nu te pot desprinde căci inima mă doare
1.-aş fi apă n-aş mai avea nevoie de lacrimi, de-aş fi foc n-aş mai avea nevoie de căldură, de-ai fi doar al meu n-aş mai avea nevoie de nimic ...sanatate si multi pupici:*:*:*