| anonim_4396 a întrebat:

Sall! ma ajuta kineva si pe mine va rog de cateva minute nu ma pot sa comentez pe facebook, cand incerc imi apare : "You have been blocked from because you repeatedly misused this feature. This block will last anywhere from a few hours to a few days. When you are allowed to reuse this feature, please proceed with caution. Further misuse may result in your account being permanently disabled. For further information, please visit our Pagina FAQ." va rog sa ma ajutati dau funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Acum ASTEAPTA pana ti se va debloca aplicatia!
Ai fost blocat deoarece ai utilizat în mod abuziv si în mod repetat, această caracteristică. Aceasta blocare va dura oricat, de la câteva ore la câteva zile. Când ti se va permite să reutilizezi această caracteristică, esti rugat să continui cu prudenţă. Daca in continuare faci abuz de aceasta aplicatie vei fi blocat permament. Te-a raportat cineva la un comentariu!
Bafta!

1 răspuns:
| AstaMicăăEoBestie a răspuns:

Daca asta iti apare atunci cand vrei sa dai coment unei persoane inseamna ca e ti-a dat report/ block e un fel de ignore si numai poti sa ii dai comentarii sau like`uri... sper ca te-am ajutat happy... fundita puppy dog eyes