| alexzoligtorr a întrebat:

Sall, pentru cei care stiu despre telekinezie, puterea mintii etc, cum sa fac ca misc o bucata de hartie, tot am intrat pe alte siteuri da nimic nu m-a ajutat, spune ca sa ma concentrez, habar n-am cum, nici nu stiu unde sa ma uit si ce sa fac, daca stie cineva macar sa se miste un pic sa stiu, ma ia ca macar s-a miscat

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu cred că este o aptitudine ce poţi să o înveţi. Ori o ai, ori nu o ai, şi foarte puţini o au şi şi învaţă să o controleze.

| VadTot a răspuns:

Rabdare,multa atentie iti golesti toate gandurile care te inconjoara. intri intr o patrunzatoare transa.si vei reusii!

| Okami23 a răspuns:

Trebuie sa ai foarte multa rabdare cu chestia aia