| Adryan2016 a întrebat:

am o intrebare :
De ce nu se mai aude muzica cand ascult muzica tare cand ascult muzica nu se mai aude boxele si pe conbina zice ca se aude
Cand inchid combina si o aprin iar merge dau tare se inchide si tot asa de ce face asa plz explicatie
funda + vot

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La varza care ai scris-o nici drk nu intelege.Fa-ti ordine in idei si scrie din nou.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Intre puterea de iesire a combinei si a boxelor trebuie sa existe o concordanta, altfel se intrerupe sonorul. Daca combina nu are puterea pe care vrei s-o scoti in boxe, se intrerupe automat cand maresti volumul.

| pietrean a răspuns:

Faptul ca inca te mai bate tata(ai chiulit de la scoala),inseamna ca esti destul de mic.Dar ai o "iubita", fumezi si nici cu astea nu sunt de acord parintii!
Dar cu gramatica limbii romane, oare ar fi de acord cum o folosesti? Punctul, virgula, litera mare la inceput de propozitie, pentru tine nu exista.De acord, ce sa mai vorbesc:"nu se mai AUDE boxele". Corect ar fi: "nu se mai AUD" boxele". Astea doar aici, cat privesc celelalte postari, vai de mama gramaticii!

| Adryan2016 explică:

Daca nu stii numai comenta duten rasa mati de destept si u esti bun tare la gramatica duten morti mati nu stii nu mai raspunde fgm f.m.m de retardat prost facut la copaci

| pietrean a răspuns (pentru Adryan2016):

Tu stii cui te-ai adresat cu acest limbaj demn de mahala? Sunt demne de tine, aceste injuraturi despre "mame"pe care nu le cunosti?
Te-ai intrebat cumva, ce varsta poate avea persoana careia te adresezi?
Nici macar nu stii sa "raspunzi", persoanei care trebuie, asa ca i-ai injurat pe toti.Se vede ca esti un copil scapat de sub supravegherea parintilor si ei considera ca prin bataie te poate indrepta. Poate nu este cea mai buna alegere,dar, doar ei stiu ce au de facut cu un copil needucat ca tine! Scoala nu, educatie, nu, dar in magarii esti as!