| vreaumult a întrebat:

azi am iesit pe afara si era zapada de 1m cam asa am plecat toti prieteni mei pe afara si am vazut o casa care nu era stabila am vrut sa intram dar unora ne era frica unul dintre noi s-a dus acolo si i-a cazut zapada in cap desi nu era deloc zapada pe acoperis eu cred ca zona e blestemata un vecin mi-a spus ca acolo si-a rupt el picioru vara i-a cazut si lui zapada. Nu stiu ce sa fac m-am gandit sa sun la politie dar nu stiu numarul cine il stie? Dau Funda si atat

Răspuns Câştigător
| TheEyes a răspuns:

Salut.Ce vrei sa faca politia? Sa aresteze o fantoma? NU are ce sa faca politia acolo, dar e o idee buna poate daca suni si chemi acolo poate mor :XMai bine ii chemi.Acum serios, nu are ce sa faca politia acolo.NU este casa ta, nu ar trebui sa te intereseze dar te duci pe acolo cand nu ai adrenalina happy

| vreaumult explică (pentru TheEyes):

A fost o gluma. Am vrut sa vad ce raspundeti. Am vazut ca unul inloc de zapada a zis sa spun topor ar fi o idee. Ce imaginatie aveti.

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu există blesteme și nu este un motiv să suni la poliție dacă a căzut zăpada!

| Lynna a răspuns:

Buna. Nu are ce sa faca politia acolo. Daca ii chemi te vor lua la rost ca faci farse la 112.

| PedoBarbie a răspuns:

Casă blestemată. Yup! Ce idei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot vrei sa spui o poveste mai infioratoare schimba zapada cu un topor care nu-l nimereste.Doar il sperie.
Acum, nu mi-o lua in nume de rau happy

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Si-au batut joc de tine.

| maturgrizonat a răspuns:

Incidentul trebuie raportat primului echipaj format din Popa + Dascal. Soliciti interventia gratuita cu toate mijloacele din dotare.
Refuzul neantemeiat se poate reclama mai Sus.

| M._Viorel_Lujeru_1995 a răspuns:

Cand mai intri sa iti iei usturoi la gat! laughing