| Denzzeeel a întrebat:

SALL TPU! Iau crash cand intru la "map" in SA:MP 0.3x
Am jucat cu hack pe un stunt si de atunci.Cine stie va rog sa ma ajute!

1 răspuns:
| Satango a răspuns:

Bună!
În primul rând crash-ul se datorează lag-ului ( Ping-ului). Lag-ul îl poţi avea atât din partea pc-ului cât şi din partea server-ului pe care intri. Ştiu asta deoarece şi eu m-am jucat sa-mp pe RSS - Romania Super Stunt, un server românesc foarte cool.
Cum poţi să scapi de crash? Păi atunci când intri pe server încearcă să nu ai prea multe aplicaţii deschise, mai bine nici o aplicaţie înafară de GTA - SA-MP. Desigur asta doar dacă lag-ul îl ai din parte pc-ului tău. Dacă e din cauza server-ului, nu are rost. Owner-ul ar trebui să îşi ia un anti-lag.
Baftă!