| pinguluk a întrebat:

Sall. daca stiti jocul RE-VOLT ala cu masinii, cum intru sa i-au stele in modul PRACTICE? l-am jucat mai demult si nu mai stiu cum intru ca colectionez stele. P. S. nu in STUNT AREA

Răspuns Câştigător
| Alexander123 a răspuns:

L-am avut si eu, dar n-am mai jucat de muuuuult, deci n-am ce sa-ti zic...

| pinguluk explică (pentru Alexander123):

Nu-i nimic, am gasit ce trebuie sa fac, nu trebuie sa fac nimic, credeam eu ceva gresit, trebuia sa intru la practice si sa caut steluta laughing, hai ca ti-am dat o funda big grin

1 răspuns: