| sorin14 a întrebat:

nu stiu de ce dar eu cand nu sunt pe mess adica sun offline eu cand intru pe yahoo detector imi arata ca sunt online! Ma poate ajuta cineva ce sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai Yahoo Messenger 11 ->Nici un yahoo detector nu functioneaza! E posibil sa fie o eroare. Daca ai alt YM atunci inseamna ca nu inchizi bine programul. (daca il inchizi direct din X nu este bine->nu se inchide) Inchide programul din click pe numele tau de langa poza si -> SIGN OUT apoi inchizi din X.
Bafta!

1 răspuns:
| sorin14 explică:

Mersi mult :*:*