| EllaElly123 a întrebat:

Daca imi apare ca cineva e offline la mess, iar atunci cand caut la detector imi arata ca e online inseamna ca m-a pus pe invizibi?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca a intrat intre timp.

| IrinaAndreea a răspuns:

Da, dar sa incerci si cu alt site de verificare, uneori poate sa dea online si sa nu fie.

| EllaElly123 explică (pentru IrinaAndreea):

Am verificat cu 3 site-uri si tot asa spune.

| EllaElly123 explică (pentru IrinaAndreea):

Am incercat cu 3 site-uri si tot asa spune.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca probaqbilitatea ca detectorul ala sa functioneze e f f f f mica

| LuciWv a răspuns:

Da

| thebest7ionut7 a răspuns:

Ori te-a dat pe tine pe invizibil, ori s-a dat pe invizibil la toti!

| EllaElly123 explică (pentru thebest7ionut7):

Daca s-a pus la toti, nu ar fi trebuit sa arate ca e pe invizibil?