| 5Card a întrebat:

Sall TPU, scuzati categoria.Am si eu o intrebare legata de metin2.Cum imi construiesc un ninja lame incat sa fie bun in pvp si in pvm.Dau F U N D A la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Ia-ti niste lame de ninja +5+6, pentru inceput. probabil nu sa ai bani pentru ceva +9 de la bun inceput. Apoi, ai nevoie sa construiesti prima oara pumnalul rulant, apoi ambuscada. iar punctele trebuie sa le pui 1 str, 2 atk.

| SerafimHD a răspuns:

Nu poti... nu exista pietre pvm si pvp sper ca te-am lamurit!

| 5Card explică (pentru SerafimHD):

Eu zic la status cum imi pun incat sa fie bun in pvp si in pvm