| Adryenutzu a întrebat:

vreau sa stiu si eu ce windows imi recomandati pe urmatoarea configuratie : am 8 gb ram ddr3 placa video 1gb pe 128 bit hd 250 gb procesor 3, 20 gb dul cor! vreau o alegere intre windows 8 si windows 7 eu acum am windows 8 instalat si nu pot spune ca sunt nici multumit, nici nemultumit astept raspunsurile voastre cel care imi explica detaliat de ce ala sau de ala lat va primi funda! VA rog raspunsuri urgent!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa 8. Treci la 10 mai tarziu. La configuratia aia tine un sistem de operare cat mai recent.

| HwsKi a răspuns:

Eu tiasi recomanda Windows 7, funda?

| Valentin199F a răspuns:

Ati recomand un eindows 7 ultimate 64 bit e cel mai potrivit