| FBtrust a întrebat:

Sall tuturor! Ce mai faceti? happy
As avea nevoie de putin ajutor asa ca am apelat la voi.Sa va spun cum a inceput totul.Acum 4-5 luni m-am apucat sa scriu pe Wattpad o poveste legata de bine cunoscutul joc Five nights at freddy's(FNaF).Am terminat de scris povestea si a fost cu succes.Am avut mai multe vizulizari decat ma asteptam, si m-am gandit sa scriu alta poveste(Fnaf fiind prima pana acum).
Asa ca am zis sa incep cu Creepypasta, al doilea lucru favorit dupa FNaF.Mi-am facut mai multe schite si stiu despre ce sa scriu, etc.Insa problema este ca legat de Creepypasta eu stiu doar numele mai multor personaje, insa nu si povestile tuturor.Astfel as avea nevoie de cineva care cunoaste bine subiectul si care ma poate ajuta.Sa-mi explice cum sta treaba cu fiecare personaj, sa-mi poata raspunda la intrebari.
Multumesc pentru ca a-ti citit intrebarea si daca ma puteti ajuta skype-ul meu este FBtrust

Răspuns Câştigător
| AidaNightcore a răspuns:

Poti gasi pe wattpad povestile lor. Sau poti folosi Google Translate, dar mai mult te v-a enerva. App imi spui si mie cum se numeste cartea?

| FBtrust explică (pentru AidaNightcore):

Sall ma gandisem si eu la google translate dar nu prea merge bine deci am cautat pe wattpad cum ai zis
povestea ii https://www.wattpad.com/story/30137294

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Dacă ne lămurești mai întâi.
Ești femeie sau bărbat?

| FBtrust explică (pentru LoveSleep):

laughing Fata dar asta e porecla

| LoveSleep a răspuns (pentru FBtrust):

Faină poreclă.

| FBtrust explică (pentru LoveSleep):

Stii Creepypasta?

| LoveSleep a răspuns (pentru FBtrust):

Nu, da îți urez baftă oricum laughing

| FieraruDinMap2 a răspuns:

Ai putea creea tu un personaj de exemplu un om dubios care sa uita la geamul tau ....si de acolo continuui tu. Sper ca te-am ajutat