| ShadowGrl a întrebat:

Salll! Care e admin pe metin2 ro? Vreau si eu sa stiu cum devin admin...nu gasesc aplicatile pe forumm...si daca aveti si voi un cont de lvl mia amre de 40 sau 30 sunt fericitaaa...plzz dati-mi daca avetii! Dar cel mai important cum devin adminnnnnnnnnnn? am mare nevoie de asta!

152 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti fi GM decat la lv 99 imi pare rau pentru tine si nu nu am cont de 30 sau 40happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu admin te rog frumos big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca iti spuneam esti pe virgo?

| thegood a răspuns:

Blojutrr eu nu gasesc sa fac si eu GM...nu gasesc GAME MODELATOR poti sa imi spui exact unde e plss? sau cei care stiu cum se face GM sa imi ia id :yo_tudor_2008 am 25 ani va rog astept informatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un site eu am trimis un mail si peste maxim 2 saptamani o sa devin GM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt Gm dar nu dau m-ai multe detalii nu vrea sa-mi fac de lucru cu deviil. trebuie sa ai un program e nume ne.at si trebuie sa vb si sa dai teste avantajul e ca nu-ti da din prima lvl 99 cressti la orice lvl ca la lvl 1 eu la lvl 90 cresteam la caini...in fhine aicea e faza ca nu orice poate fi. eu sunt ninja am tot P cautati pe forum codurile daca deveniti dam o lupta intre dragoni pe pegasushee hee

| anonim4 a răspuns:

Sunt Gm dar nu dau m-ai multe detalii nu vrea sa-mi fac de lucru cu deviil .trebe sa ai un program e nume ne.at si trebe sa vb si sa dai teste avantajul e ca nu-ti da din prima lvl 99 cressti la orice lvl ca la lvl 1 eu la lvl 90 cresteam la caini...in fhine aicea e faza ca nu orice poate fi. eu sunt ninja am tot P cautati pe forum codurile daca deveniti dam o lupta intre dragoni pe pegasushee hee

| anonim4 a răspuns:

Pentru metina22 nu exista asa ceva eventual private metin35 finalongju2:S

| anonim4 a răspuns:

Care vrea cont de 82 pe virgo era shopul meu la adminlaughing) contactati mistiq_raz@yahoo.com nu vreau oameni care dau stres maximoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Get a life :-

| gmalexutugm a răspuns:

Aaaaaaaaa

| gmalexutugm a răspuns:

Sunt GM vb Serios dadetimi aici contul si parola voastra si va fac contul maxim cu 25 de lvl mai mare si va dau iteme sa stiti ca nu va pacalesc aveti incredere pana acum am facut mai multde 150 de contrui

| gmalexutugm a răspuns:

Ia contul GmAdmin si parola gmul ai sa vezi nu gasesti nicun caracter si primadata iti arata singura mis omoara 300 de Orci elite contul e de lvl 50 ai maxim 2 luni

| gmalexutugm a răspuns:

Te fac Gm ia id alex_mihaila9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt GM ia urmatorul Cont de GM! mare atentie cu el GM_Miaunet_GM Parola este GMMetin2Admin

| gmalexutugm a răspuns:

Eu Suntt GM uitati niste conturi pentru voi nu va mint de lvl 50 Piciuuu parola bricheta, Metin2SuraMetin2 parola bricheta, NijiaNr1 parola bricheta

| gmalexutugm a răspuns:

Ia contul asta ai lvl 99 Piciuuu99 si parola gmultuturor esti GM pentru ca asa am eu chef acum is enervat pe toti ca va dati GM cand eu sunt ala

| gabriel12 a răspuns:

Deci intri pe www.metin2.ro si cauta acolo, 1 sunt putine sanse sa ajuti 2.sunt 94423423 de playeri care fac cerere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ee trebuie sa ai pregatire tuh crezi ck direct admin ajungirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devii Admin trebuie satii dee alt Admin un test si trebuie sa-l treci ca sa devii Admin! Eu sunt Admin dar nu impartasesc teste la alti jucatori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu a s vrea sa fiu admin daca e sa mi dati un cont de 35 ata vreau lzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a luat una contul
ajutati-ma si pe mine
ardq asa ma chema in joc
fa rog frumos ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un cont la metin la lvl 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smiley cum te fi chemand, uite ce trebuie sa faci: sa ai comportament civilizat, sa nu injuri, sa ajungi lvl 99 sa ai peste 18 ani si sa petreci peste 4 ore pe metin2 ro. Trebuie sa mergi la forum si la game moderator sa te inregistrezi supa ce ai indeplinit toate conditiile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma cresti iti spun
sunt lv 1
fama lv 50
siti spun
da?
dar nu promit cati spun
si nu jur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am facut cont da nu merge sa imi fac pe taurus
imi zice alege alt servar va rog frumos ajutati-ma admini plizz ca vreau sa ma fac ninja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devii gm tr sa ai lvl 99 ca ppoti da ban la ceilalti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Batete mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti deveni GM decat la lvl 99. Nimeni nu-ti da GM pe ochi frumosi... trebuie sa ai experienta, sa stii comenzi sa ai peste 18 ani...