| ShadowGrl a întrebat:

Salll! Care e admin pe metin2 ro? Vreau si eu sa stiu cum devin admin...nu gasesc aplicatile pe forumm...si daca aveti si voi un cont de lvl mia amre de 40 sau 30 sunt fericitaaa...plzz dati-mi daca avetii! Dar cel mai important cum devin adminnnnnnnnnnn? am mare nevoie de asta!

152 răspunsuri:
| cLaudYu a răspuns:

Am avut eu un cont de lvl 41 dar l-am dat, intra cu programewinking care iti dau speed, atack speed si nu mai ai nevoie sa fi admin laughing

| Moneyandfame a răspuns:

Clar.

| carol_4462 a răspuns:

Am un metin in care cresti repede si poti cumpara mov cu 0yang e pe kk am avut si kkk ai tot ceti doresti med de csalarie 0yang pe serverul cronikal acolo nai nev sa fi anm sau GM/GA ai tot ceti doresti eu am un razb lv83 saman lv93 sura lv75

| w1zz a răspuns:

Un GM mi-a luat contul da am jurat ca ma fac si eu pentru ca stiu ca mai are un cont de 31 si numai pe ala intra si am jurat ca ca ii sterg contul si asa s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metina22 sau ceva e genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog din tot sufeltul sa imi spuneti si mie cum devin admin la metin2 ro atat am vrut sa va intreb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am am de 25

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa ajung GM sau ADMIN pliz...big grin cine stie cum se ajunge...big grin luati id meu best_dani09hee heewinking big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

K sa devii admin adica GA trebuie sa faci lvl 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prosti e super usor pe forum daca aceti mai mult de 18 ani ca interesati acolo si ca da un nr de tel trimieteti pe nr ala useru si parola si o sa iti cina un mai daca a aceptat sau nu sa fi GM daca nu ati inteles la idu de mas loredan_smecheru2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un cont de lvl99 si am intrat pe el si m-am panicat ca era la un dragon
uitel andreici si parola sarah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu acelasi lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu vreau si eu sa devin am lvl 35 nume in joc yamato sunt crud ma ataca toti vreau sai invat minte sa nu se mai ia de mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salll metin2.ro e cel mai tare joc dintre toatte am cal armat de lv 30 eu am lv 99 sunt gmm si trebiue sa ma lupt cu unu d elv 101 si e greu de batut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma ai ajuns gm_

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai un comportament civilizat sa nu injuri playeri sa ai peste 18 ani sa ai lv 99 ca sa devii GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum? Pai am apasat niste lucruri si am jucat dar acum nu mai imi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si eu foarte curioas cum devin gm in metin2 cine poate sa imi spuna si mie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok iti dau de 96? numele praf2000 parola colla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu e jshddhho si parola robertino cu sura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un cont de lv 38 pe virgo galben

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti cum as putra contacta adminii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Admin ajungi cand te faci lvl 99 deci mai ai de lucru atunci cand vei face lvl 99 vei primi un lik pe mail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti deveni admin in nici un fel doar ceilalti admin si Gm te pot face admin doar asta este solutia.Eu sunt Gm si am fost declarat Gm doar la leve 40 si ceva si sunt ninja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra pe metin2 si da pe cont.adminbig grin upacea i dai download siti faci cont eu imi fac astazitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un cont pe metin2.ro de lvl 70 plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devii adimin trebuie sa intri pe forum si dai metin 2 ro
dai aplicatii si dai un test acu daca vreti dati-mi si mie un cont de lv mare ca am lv 99 si e mic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti fi GM decat la lv 99 imi pare rau pentru tine si nu nu am cont de 30 sau 40happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu admin te rog frumos big grin