| Twiztid_Vali_1998 a întrebat:

Sallut TPU..am avut un vis ciudat timp de 2 zile. am vazut o poza sau ceva asemanator cu o femeie bruneta cu parul lung care zambea ..in parc cred. cu un barbat langa ea care se uita in alta directie ..si de data asta barbatul nu era la fel de fericit ca femeia..parea stresat..sau apasat de ceva.ce imi mai amintesc despre acele 2 perosane este ca barbatul avea un tricou alb si blugi de aia cum se purtau inainte si ridicati peste tricou... femeia era imbracata cu o rochie negra cu florii, dupa poza cu cei 2 au urmat radiografii.dar nu stiu sigur la ce erau facute. Femeia aceea imi pare extrem de cunoscuta parca as fi cunoscut-o de o viata. cand m-am trezit (ora 3.30) am stat si m-am gandit. iar cand a venit dimineata am inceput sa imi intreb familia despre poza aceea..toti au spus ca nimeni din familia mea nu corespunde cu visul meu. am cautat prin toate pozele vechii din casa..si nimic, acum intrebarea mea este. Ce credeti ca ar trebui sa insemne visul meu?

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Fetele care le vezi cand visezi sunt persoane adevarate. Nu trebuie neaparat sa le cunosti poate fi si o persoana care ai vazut o trecand pe laga tine pe strada. Cand visezi creierul umple golurile cu secvente din amintiri el nu e capabil sa creeze imagini atat de complexe ar fi o pierdere te timp oricum sa incerci sa creezi ceva de la zero cand ai deja fragmente de care te poti folosii. De fapt tehnica asta e folosita si atunci cand deschizi ochii majoritatea imaginilor pe care le vezi sunt completate de creier. Imagini noi sunt stocate de cand te nasti pana mori. Copii foarte mici cand deschid ochii pentru prima data sunt invadati de informatii noi imagini, sunete, senzatii totul e complet nou pentru un nou nascut. Sa zicem ca de o femeie se aseaza la masa cu un barbat (poarta un tricou rosu) se duce la baie se schimba (acum are unul verde) de cele mai multe ori acea persoana nu va observa diferenta datorita faptului ca creierul nostru umple spatiile lipsa.

1 răspuns:
| AnimefangirlYaoi a răspuns:

Poate insemna multe.Aceea femeie poate fi o veste rea sau o persoana pe care ai vazut-o nebagand-o atent in seama, dar subconstientul tau a ramas curios. Poate fi o secventa din ceea ce vei vedea zilele urmatoare sau ai fost ingrijorat in legatura cu viitorul tau.