| alex15ccc a întrebat:

Saluare! Anul asta sunt boboc si as vrea sa stiu de ce rechizite voi avea nevoie. Cei care ati trecut de clasa IX, ati scris mult?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Andreea_Lazar_1996_OAzz a răspuns:

Eu te sfătuiesc sa iti iei doua caiete pentru început. Unul de română romana si unul de mate.Pe parcursul a doua saptamani o sa ti se zică de ce ai nevoie.
P.S. O sa trebuiască sa.ti cumperi si unele cărți.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Copil mic, nu are nici macar 25 de ani, dar comenteaza el despre suplimente si steroizi!

Mai cresti ma, copil pampalau si firav!

| alex15ccc explică (pentru Cosmin86):

Despre ce vorbesti? ce steroizi? ce treaba ai cu mine?

| Cosmin86 a răspuns (pentru alex15ccc):

Alex15ccc a evaluat răspunsul tău Ei foloseau STEROIZI, nu proteine. proteine... ca fiind nefolositor şi eronat.

Ma dispera cand un copil paralel cu sportul, care mananca ce face mami acasa ca nu a ajuns la varsta in care isi cumpara singur de mancare, si pe care probabil pot sa-l tin pe un biceps isi da cu parerea!

| alex15ccc explică (pentru Cosmin86):

Nu sunt chiar"paralel" cu sportul, am si cunostinte medicale. tu ai spus ca fara steroizi nu poti face perfomanta, ceea ce nu este adevarat, practic tu insultii cu nesimtire toti culturistii si marii sportvi care au muncit din greu, dandu-si sangele si treanspiratia sa ajunga unde sunt azi fara steroizi si alte tampenii, plus ca la mai toate competitiile sunt teste antidopaj.