| mrcatalin1995 a întrebat:

Saluatre, dupa ce am downloadat Google Chrome ii dau sa se instaleze si imi apare putin timp o fereasta si dispare dupa scurt timp, dar nu se instaleaza, eu de obicei folosesc Opera dar nu stiu ce probleme are ( cand instalez dupa ce ii dau 'Accept and install' imi apare o eroare : Error initializing Opera : module 15 (logdoc) ). Daca ma poate ajuta cineva sa comenteze jos. big grin

3 răspunsuri:
| Etiene a răspuns:

Personal sunt nemultumit de G C si am renuntat. Mi se pare mult mai bun(si decat Opera)Firefox. Incearca-l.

| mrcatalin1995 explică (pentru Etiene):

Am incercat si firefox dar pe el nu pot sa ma uit pe youtube sau sa vad poze, initial am crezut ca e de la plug-in dar nu e de la el, nu stiu ce ar putea sa aiba

| Etiene a răspuns:

Pt firefox iti trebuie Adobe flash player si dupa aia iti iei pluginurile. Daca il ai incearca sa ii faci un update. Bafta.