| licutza_1435 a întrebat:

Salut, acum as avea nevoie si eu de ajutor.
Ma intilnesc cu un baiat, el mi-a marturisit primul de sentimentele lui.toti prietenii lui imi zic, a el tine foarte mult la mine. pe internet cind vorbim pare a fi o relatie asa frumoasa.
Dar cind iesim impreuna, ii putin altfel.Parca nu ii omul cu care as vorbi pe net.
acum eu nu stiu ce simt eu pentru el...
si nu stiu ce simte el pentru mine.
Imi puteti da, plz, nise sfaturi, cum as putea afla ce simte el caatre pentru mine?
thx mult :*

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Poi daca ti lea marturisit...
De ce nu incerci sa fii cu el si eventual iti vei demonstra pe parcurs daca tii la el.si invers.
Alta solutie nu am si din solutia data nu ai avea ce pierde parerea mea

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e mult prea timid, pe net e o persoana dar in realitate e o alta persoana, incearca tu sa te apropii de el

| nastikka a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa mai astepti putin pina sa-i dai papucii...it's just the begining... poate totul va lua alta intorsatura///good luck