| robytzu96 a întrebat:

am 13 anii si de ceva timp mi s-a schimbat vocea? o am mai subtire? funda sunt baiat

7 răspunsuri:
| Aiwendil a răspuns:

O sa ai vocea subtire pana te vei marturiza.Cunosc un coleg care era in situatia ta si dupa ce terminasem clasa a VIII-a si m-am intalnit intamplator cu el avea vocea asa groasa, asa schimbata.
Bye!

| MaliciousDeath a răspuns:

Se numeste "pubertate", pustiu'.
Tot o sa se schimbe pana la vreo 15-16 ani.

| Fridăm a răspuns:

Tu ar trebui să ştii. Nu ne întreba pe noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ne întrebi pe noi dacă ai vocea mai subţire? laughing Crezi că putem deduce asta din modul în care scrii?

| g4mma a răspuns:

Te transformi in fata.

| JeffRider93 a răspuns:

Varsta,kid.Odata cu varsta, se schimba multe.Cum ar fi, vocea.

| GigiMenta a răspuns:

Este ceva normal vocea ti se schimba esti la pubertate nu te speria o sa fie asa tot timpul schimbatoare pana cand vei fi adult happy