| PoisonKiss a întrebat:

am 18 ani si sunt din sibiu! anul acesta termin liceul (cel mai bun din oras) si vreau sa fac facultatea in state... unde mi-ati recomanda sa merg? eu m-as duce in Los Angeles sau NY

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In America, oriunde. Romania ai facut-o praf! Nici sa scrii nu stii.

| TheCritic a răspuns:

UCLA, why not?! Mama a terminat la Yale, dar nu e intr-unul dintre orasele mentionate de tine asa ca eu zic ca daca te tine buzunarul, Los Angeles e un oras superb, mai aerisit un pic decat New York-ul. Numai bine!