| Legotm a întrebat:

Salut, am cont pe un site de pariuri si am primit un bonus, cum il pot transforma in bani reali, adica am jucat cateva runde la ruleta, iar bani castigati tot bonus erau...

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pai trebuie sa ii rulezi de cateva ori inainte sa ii poti retrage. Sunt sanse mari sa ii pierzi facand asta, deci bonusul nu prea e bonus. Asa e la toate casele de pariuri online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rulează-i de câte ori ți se cere. Dacă nu i-ai primit pentru depunere(maxbet parcă dă bani la înregistrare), slabe șanse să-i poți transforma în bani reali vreodată. big grin

| AlexSalling a răspuns:

Te duci la reprezentanta siteului de pariuri, daca este unul real, si explici faza. Nu cumva era un site fals, adica de distractie?