| anonim_4396 a întrebat:

happy Am nevoie de un pic de ajutor...Trebuie azi sa sun pe cineva, dar problema e ca de fiecare data cand vorbesc la telefon ma intimidez si imi pierd cuvintele. E groaznic! Ce as putea sa fac sa nu ma balbai? sad

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Si eu fac la fel in special cand este vorba despre un baiat, ma apuca transpiratiile si ma balbai raulaughing)
Stai calma si vorbeste normal, nu iti fa griji ca o sa spui vreo prostie sau asa ceva.

4 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Pune pe altcineva sa vorbeascawinking

| Alex_7297 a răspuns:

Un pic de băutură înainte (nu mult), după aia totul e perfect, crede-mă!

| Sadiss a răspuns:

Vorbeste cu el pe mess sau incearca sa incepi ceva de genu. vi azi afara sau. hai sa facem ceva ma rog. incepi usor si o sa iti dai drumu singura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e baiat, Sadiss oh go on E doar o fata, care am cunoscut-o pe mess happy Si am spus ca o sun, pentru ca am vrut sa-i aud vocea.Nu ne-am vazut in realitate.Si pana la urma am sunat-o.Nu a fost chiar atat de rau cum imi imaginam.Doar ca imi batea inima de 1000 de ori pe minut.Chiar am avut emotii :-|