| Lukian a întrebat:

Am niste vecini galagiosi si as vrea sa stiu o metoda sa ii potolesc... De exemplu o metoda sa sara sigurantele pe tot palierul sau altceva sa ii bag la culcare? Ms anticipat big grin

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

NU ai ce face!
Pastrarea linistii si ordinii publice este intre 22 si 6 dimineata!
Poti eventual sa-i rogi sa dea muzica mai incet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... e simplu, dar trebuie sa te misti rapid! Cand aia dau petrecere, te duci incetisor la panoul de electricitate de pe etajul lor si le tai curentul! Apoi dai fuga la tine in apartament si gata! Sau o alta varianta ar fi sa-i pui pe nisti tipi sa-i bata... faci cum vrei, e chestiune de gust!