| 19Martinel98 a întrebat:

Am o problema care ma afecteaza de ani buni. Poate credeti ca e o gluma, dar nu e. Treaba consta in faptul ca de fiecare data cand merg undeva (scoala, prieteni, plimbare, etc) imi vine mereu sa fac treaba mare. Imi vine des si chiar fac mult, chiar daca n am mancat mai deloc in ultimele zile. Acasa n am nici o problema. Daca as sta 2 saptamani acasa, nu m ar trece nici macar senzatia. Dar cum am plecat de acasa, BOOM, trebuie sa merg la baie. De ce se intampla asta? Care sunt cauzele de patesc mereu asta? M am saturat sa ratez momemte misto, sa intarzii la scoala din cauza ca ma trece mereu.

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Pare mai degraba o problema psihologica decat una fiziologica.
Raspunsul nu cred ca-l vei gasi aici ci ajutat de un psiholog.

| 19Martinel98 explică (pentru flixbuster):

Salut. scuze c am raspuns tarziu. Mi s-a mai spus sa incerc si la un psiholog, asadar cred ca n am de ales decat sa merg. Iti multumesc ca mi ai raspuns.

2 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Buna! Sincera sa fiu, nu stiu ce raspuns ti-as putea da, dar cred ca in situatia ta este vorba de acomodare. Te-ai acomodat sa stai acasa, la caldurica, si cand mergi undeva iti este greu sa te adaptezi.