| Happy a întrebat:

Salut.Am o problema cu Metin2 Ro. Imi da eroare : Imi apare o fereastra mica in care scrie:,, Pachserverlist transfer failed (error code=SRF12007)"
Va rog ajutati-ma. Ce are? Ce pot sa fac? Este grav? Trebuie sa-l instalez din nou confused

Răspuns Câştigător
| eriksone20000 a răspuns:

Teai asigurat ca iti merge internetul? Ca mie atunci mi se intampla cand nu imi merge internetul.
Daca nici asa nu merce nu stiu cum altcumva.

| Becu_Andreeas_1989 a răspuns (pentru eriksone20000):

Mi-e imi apare eroare cod2.Ce inseamna? Mai apare si Cererea pentru download nu a putut fi deschisa.Configuratia nu a putut fi deschisa.Ce sa fac? P.S:Am incercat sa instalez jocul din Gameforge live. Daca stie cineva alt joc mai bun de unde sa-l instalez sa-mi spuneti si mi-e.

50 răspunsuri:
| YqLmX a răspuns:

Dai conn si intra p net si daca apare google e bun iesi si intra in m2happy...bft

| d4ny3l a răspuns:

Eu dupa ce ma conectez mah joc cateva minute si apoi se blocheaza nu se mai aude melodia si ma da afara din joc si apare o casuta pe care scrie DETECTED_SPEED_HACK si eu nu folosesck niciun hackstraight face... ce sa faccrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi da aceeasi eroare, si am tot intrebat, si toti au zis ca asta le zice cand nu au conexiune la internet, dar culmea, ca mie imi merge destul de bine netu`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi da aceiasi eroare si nu stiu ce sa fac am intrebat multi baieti si au si au spus cai de la net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu mai merge internetu laughing trebuie sal platesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa il instalezi din nou si nu e pre grav

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti detecteaza jocu internetulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O INTREBARE: Am net de la Orange (modem) si doar cand joc imi tot da erori la net.gen imi apare cai conectat da practic nu merge ori zice ca se inchide portul usb...nu stiu ce sa mi fac...crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi da o intrebare asa? semnul intrebari ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti merge netu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie dezinstalat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o mica problema
Ma scoate din joc la max 5 min de al conectare in Metin2 de orice fel.
Va rog mult sa imi nraspundeti pe adresa de emai metin_sebi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si e uo problema imi da o eroare la toate metinurile private the application failed to instalize properly 0xe06d7363.click on ok to terminate the application

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare la fel, dar imimerge internetul.Cum se face asta? Si mesenngerul NUMI MERGE. Ce pot sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am problema asta l-ai activat daca l-ai activat si tot nu merge ia-l din nou si instaleazal sper ca sti cum sal ei din nou fara sati scrii parola si numele dai unde scrie luat nu asa scie dar ati dai tu seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solutia pentru SPEED_HACK_DETECTED: la bitdefender activati modul pentru jocuri si o sa functioneze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il instalezi din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu iti merge netul bai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi imi merge netul dar, nu-mi merge metin-u crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downaldeazal, iar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este din cauza internetului ptc este foarte slabwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi apare detect_memory_modify ce sa fac ca n-am hack?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu iti mere netu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi da o eroare cu semnil intrebari intr-o casuta mica :?
?

CE SA FAC? crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati-maaaaa plssss eu am lv 75 si intru in metin2ro stau 2 min si scrie detect moandy moandy ceva de genu si ma scoate si n-am nici 1 heck macarrrr ce e de facut plss sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi apare detect_memory_modify ce sa fac ca n-am hack?
plsss am lv 75

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi face ca am downloadat ceva am deinstalat net si apoi nu mai mergea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi face ca am downloadat ceva am deinstalat net si apoi nu mai mergea si am instalat Microsoft net frameworck si amers ia-l de aicea http://www.microsoft.com/......ation.aspx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am o problema cu metinul imi iese din iel si imi apare cateodata :Instrucţiunilor de la "0x01bf0b29" referire la memorie "0x01bf0b29" de memorie nu poate fi "citit". Click pe OK pentru a termina programul. Sau niste semnul intrebari maimulte cam asa ceva? si mai jos yes si no