| anonim_4396 a întrebat:

Am observat de mai multe ori ca vad cu ochiul stang nuante mai galbene, nu galben la modul opac, doar o mica difenenta fata de culorile pe care le vad cu ambii ochi, iar cu ochiul drept vad nuante mai albastre.
Ce ar putea insemna?

4 răspunsuri:
| Rpgdei a răspuns:

Asta sigur nu e o intrebare care ar trebui sa o adresezi aici, te sfatuiesc sa mergi la medic pentru ca daca stai sa te gandesti, este vederea, nu ceva neinsemnat.
funda?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Rpgdei):

De mic am observat asta, dar daca as spune cuiva sau parintilor ar spune ca spun prostii.

| Rpgdei a răspuns (pentru LPCTSTR):

Asa am avut si eu problemă, si tot m-am plâns pentru ca am niste părinți exact cum ai spus tu, serios acum nu e de joacă.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Rpgdei):

Nu este o diferenta considerabila, ma mai joc cu ochii, interesant cum din ochiul drept vad nuante mai albastrui si din cel stang mai galbui.
Dar nu cred ca se poate face ceva.