| razvanrazory a întrebat:

vreau sa imi fac tatuajul pe care il are Bogdan Vladau si as vrea sa stiu exact cat m-ar costa! Antebratul meu are circumferinta intre 28-29 cm si o lungime de 23-24 cm.

Tin sa va multumesc de pe acum celor care vor raspunde acestei intrebari.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa stii exact? Mergi la salon si intreaba, aici nu putem decat sa ne dam cu parerea.

| flavius1994 a răspuns:

Mai bine nu iti faci!

| razvanrazory explică (pentru flavius1994):

Inca nu is hotarat 100% dar totusi vreau sa stiu cam cat m-ar costa!
Nu eram/sunt adeptul tatuajelor, dar imi place mult acesta.

| razvanrazory explică:

Pai atunci unul aproximativ. Eu sunt din Botosani si nu sunt saloane de tatuat aici!