| Levis_Alwin_1991 a întrebat:

Am si eu o întrebare. Cine imi poate spune ce as putea răspunde la întrebarea frecvent folosita:,,ce faci"?
In afara de,, bine, tu?"
Ceva mai complex
Mersi!

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Trăiesc!", "excelent", "fenomenal", "super", "prostii", nebunii" etc
Să fii pozitiv întotdeauna, vesel, fiindcă răspunsurile de genul "așa și așa", "relativ, ok", ori un "bine, mersi" (spus cu juma' de gură), îți influențează negativ starea de spirit.
https://www.youtube.com/watch?v=-p8u2LSyEwc

| T0T a răspuns:

Stau.

| J0B0MAT a răspuns:

Aştept învierea morţilor.

| gemeni6226 a răspuns:

Daca vreau sa o fac pe interesanta spun:meditez la nemurirea sufletului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu raspunzi. Oamenii care incearca sa porneasca o conversatie cu "ce faci" trebuie ignorati.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Stau teoretic cu capul in jos in raport cu America, practic in picioare, incercand sa verific daca forta de greutate functioneaza si in acelasi timp exersand sa fac fotosinteza, dar din pacate inca expir dioxid de carbon in loc de oxigen.

| CdeMetal a răspuns:

Nu fac nimic.