| Buburuzăăăă a întrebat:

Heyyoo big grin, cum as putea sa caut o intrebare pe TpU. EX : eu am o intrebare care este frecvent folosita. Bun cum pot sa o caut aici, ca sa nu mai intreb eu. Intelegeti ideea? Dau funda

Răspuns Câştigător
| geanyhalav a răspuns:

Sal, ori scrii pe google intrebarea si in primele linkuri o sa iti dea site-ul TPU cu intrebarea aia sau scrii cuvintele keye in spatiul de langa lupa de sus, e deasupra intrebarii tale daca o vezi si o sa fie acolo mereu. Funda?

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Folosesti caseta de cautare. O gasesti pe fiecare pagina.
Poti sa faci si cautari pe Google, adaugand dupa cuvintele cheie "site:tpu.ro"

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#11
extras din blog TPU...ori daca stii despre ce e vorba cauti pe google si la urma adaugi Twicsss
O zi frumoasa sa ai:)

| prizeFTW a răspuns:

Sus,ai casuta de cautare.Scrii acolo cuvinte cheie.De exemplu eu vreau sa caut o intrebare (cate texturi are jocul x) scrii acolo si apar intrebari sau raspunsuri ce contin aceste cuvinte-cheie.Succes