| Sandra_9151 a întrebat:

Salut'am si eu o intrebare ieri a aflat tatal meu ca eu fumez dela un prieten de al meu, nu as spune cai prieten doar un fost coleg de clasa dea-lu sora mea, ins-a de multe ori eram pin campanie... ce ma sfatuiti sa fac casa nu fie convins tatal ca eu fumez? colegul cela de clasa alu sora mea a spus ca azi ii demonstreaza ca eu fumez. ce pot sa fac?crying(

6 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Da' ce-ai fumat de scrii asa?

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Greseala ta ca ai fumat
si esti sigura ca nu te droghezi ca la ce scris ai

| Andya a răspuns:

Ii demonstreaza adică vrea sa te prindă în fapt
Eu zic sa lași țigările.Nu-l cunosc pe tatăl tău, dar știu cât de mult se poate înfuria orice părinte.Ori te prinde-n fapt ori ii va duce o dovada(poza film sau altceva)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOCJ s-a referit la felul cum ai scris,cai prieten, dea-lu sora mea, ins-a etc., ti se pare un scris corect gramatical sau halucinogen?

| Sandra_9151 explică:

Ce vrei sa spui? eu am fumat si acum a aflat tatal meu si nustiuu ce sa fac.sa nu fie convins ca este drept de ceia ce se aude''

| Sandra_9151 explică:

Pai daja l-am lasan fumatul insa mai fumez din cind in cind cite o tigara' si cred ca dupa asta nu voi mai fuma' chiar nici o datahee hee))) dar ce as putea sa-i zic tatalui ca eu nu fumez? chiar daca baiatul cela va veni si imi va zici mie in fata ca eu fumez? ce sa fac?