| KlanDestinN a întrebat:

Ieri am fost cu un coleg de clasa care totodata imi este si cel mai bun prieten afara sa ne plimbam.Ne intalnim cu 2 fete pe care una deja o cunostea era o prietena de a lui. pe cealalta nu o cunostea niciunul... Am inceput sa vorbesc cu acea fata pe care nu o cunosteam. o tachinam. ma fugarea sa ma prinda, sa ma muste etc...Se face ora 20:30 seara iar ea trebuie sa plece acasa. Ea imi spune nu ma pupi? si am pupato pe obraz si am condus-o. Fata este draguta si imi place mult de ea. are 12 ani iar eu am 14 ani. Ce credeti oare ma place? Facebook-ul nu mi l-a cerut cred ca astepta sa o caut eu pe ea si i-am dat si cerere. Colegul meu mi-a spus ca ma place cu siguranta dar vreau sa aflu si parerea voastra si ce imi recomandati sa fac. Multumesc, funda

Răspuns Câştigător
| MorganaM a răspuns:

Ce frumos! TE place mult. Eu cred ca ar trebui sa ii ceri si facebookul si sa fiti prieteni happy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te place dar ai dezamagit-o: ea nu a dorit sa o pupi pe obraz, acolo unde o pupa toate rudele si cunostintele!

| vaporwave a răspuns:

"pe cealalta nu o cunostea niciunul... "
"ma fugarea sa ma prinda, sa ma muste etc..."
e ceva dubios aici...

| Mistiqueh a răspuns (pentru vaporwave):

rolling on the floor)))))))))))Au 12-14 anirolling on the floor)))

| vaporwave a răspuns (pentru Mistiqueh):

De ce am impresia ca te-am vazut undeva pe transformice...

| KlanDestinN explică:

Vreau sa va spun ca si ea ma tachina...