| Barhun a întrebat:

Am si eu o problema am facut o animatie MARE prin programul Pivot 3 beta si cand intru sa ii bag sunet la animatie se blocheaza adica...intru in Movie maker dau import movie selectez animatia (Gif) si ii dau ok, astept ceva timp pana intra animatia in program si dupa se blocheaza.straight face va rog ajutati-ma! asd

1 răspuns:
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Nu ai ce face, daca GIF-ul ii prea mare memoria RAM de la calculatorul tau se umple si apoi se blocheaza si se opreste. Nu ai ce face...cauta al program, incearca Macromedia Flash Player.