| CoNNaN007 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema cu id de mess. Cand incerc sa ma conectez cu contul meu imi zice We can.t sign you in to Yahoo! Messenger bla bla...insa cand incerc alte conturi merge sa ma loghez.Tin sa precizez ca id si parola sunt corecte daca le bag gresit da alta eroare deci..nush ce sa i fac la yahoo nu pot sa apelez pentru ca habar nu am ce am bagat la intrebarile acelea..Va rog daca aveti vreo solutie ajutati-ma big grin Ms.

2 răspunsuri:
| IFever a răspuns:

Pai.nu are cum sa-ti zica "We can't sign you in.", cei de la yahoo nu folosesc jargouri in programele lor. Iti sugerez sa-ti verifici parola sau id-ul de mess, sau sa faci un reset al parolei. Sper ca ajuta cu ceva raspunsul.