| CristiB93 a întrebat:

Am trimis niste bani prin wester union, as vrea sa stiu daca merg la banca sa intreb din ce oras din Romania au fost scosi, imi vor spune? Vreau asta deoarece am indoiala ca persoana la care am trimis m-a mintit. Credeti ca imi vor spune de unde au fost scosi?

8 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

In principiu, ar fi trebuit sa primesti un sms cand s-au ridicat banii. Nu stiu de-i asa la toate tarile insa eu am trimis din Austria in tara si am primit sms ca sora mea a ridicat banii! Intreaba la o banca care are acest fel de trimitere! Numai bine!

| CristiB93 explică (pentru Caro34):

Si eu am primit ca ia scos doar ca eu vreau sa stiu din ce oraș. asta nu mi-a spus

| leapșa a răspuns:

Iti vor trimite e-mail sau mesaj pe telefon.

| CristiB93 explică (pentru leapșa):

Am fost si au zis ca nu pot sa mi spuna

| leapșa a răspuns (pentru CristiB93):

Stai asa, pai tu cand ai completat acolo, ai precizat locatia de unde vor fi scosi banii. De aici rezulta ca persoana respectiva poate scoate bani numai din orasul/comuna respectiva.
N-am citit intrebarea in totalitate, scuze. Credeam ca se refera la a primi confirmare dupa ce primitorul/ destinatarul scoate banii.

| CristiB93 explică (pentru leapșa):

Da am precizat dar aia de la banca mi-a zis ca pot sa fie scosi de oricunde

| udrescuf a răspuns:

Da iti vor spune sigur.