| Udrescu_Ionut_Emilian_1990 a întrebat:

Salut.am un pui de ciobanesc german de 6 luni si il doare piciorul din fata.in ultima perioada a fost cam bolnav nu prea mai manca dar acum mananca bine, dar de cateva zile il doare piciorul.banuiesc ca este lipsa de calciu.nu? ca nu s-a lovit nicaieri

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,lipsa de calciu, insa trebuie sa fi atent la alimentatia lui, in cazul in care i-ai dat oase de pui (oasele in general nu sunt bune ) picioarele i se vor deforma si nu numai atat, risti sa contacteze si alte boli, mergi cu el la veterinar.