| B0dDy a întrebat:

am un telefon 6303 i si nu stiu cum sa il fac sa fie in romana ca e in engleza, sau mai bine zis poate fi setat in romana?big grin
Funda happy...multumesc

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Meniu,settings,phone settings, language. Cam asa e la toate Nokia.Si da, poate fi stetat daca are limba romana pe el, daca nu la un service te costa cam 20 de ron sa iti puna limba romana.Dar sfatul meu,nu te obosi sa il pui, te va deranja mult la scrierea mesajelor text, din cauza caracterelor romanesti.