| justme2226 a întrebat:

Cum setez limba română la telefon..al meu este in engleză și am căutat la languages și nu îmi apare limba română...și a fost mai demult setat pe română

2 răspunsuri:
| Dany00089 a răspuns:

Salut,
În primul rând trebuie să îmi spui ce fel de telefon este dacă este un iPhone să știi că nu poți să îl setezi în limba română dar dacă este pe Android ai putea sa setezi din contul google sau să schimbi țara din care ești. (adică telefonul este setat din China sau Statele Unite schimba tara) Ai mai putea să te duci la Vodafone dacă "ești pe ei" sau Orange.
SPER CA TE-AM AJUTAT

| justme2226 explică (pentru Dany00089):

Mulțumesc pentru sfat