| StoicaVladutz32 a întrebat:

As vrea sa-mi comand si eu un tricou de pe acest site http://www.romasport.ro/barbati/tricouri/19493-single-t- shirt-mens/. Si nu stiu ce marime sa-mi comand. Puteti sa-mi spuneti ce marime mi se potriveste? Cautati-ma pe facebook, numele meu e,, Vladut Stoica,,. Astept parerile voastre. Multumesc

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca vrei sa stea mai mulat ia-ti un s, daca vrei sa stea normal un m...

| Musique a răspuns:

Ai în dreapta prețului "tabel mărimi".
http://www.romasport.ro/tables/marimi-magazin.php
Baftă!

| kzd a răspuns:

Pai tu ar trebui sa stii foarte bune, cauta sa te uiti la tricourile tale sa vezi ce marime sunt si comanda marimea pe care o ai si la celelalte tricouri.

| StoicaVladutz32 explică (pentru kzd):

Pai asta e faza, ca am tricouri de marimea S sh tricouri de marimea M, si nu prea e mare diferenta. Toate tricourile sunt aproape la fel. Deci marimea S ar fi mai buna daca vreau sa stea mai mulat.

| BiibiiBaaa a răspuns:

Pai uite-te la un tricou de al tau care iti vine. si asa poti sa spui ce marime vrei happy