| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa va intreb, ce intelegeti prin ideea "egali inaintea soarelui"?

Răspuns Câştigător
| YourIllusion a răspuns:

Prin ideea aceasta inteleg ca unul e mai destept altult e mai prost, unul e mai frumos altul e mai urit, dar in fata soarelui suntem egali.Nu-l va incalzi soarele pe cel destept sau frumos mai mult decit pecel prost sau urit!

1 răspuns:
| blueangel99 a răspuns:

Cred că nu suntem egali în faţa lui. Unicul Soare...noi am creeat multe. Generaţia de azi...dar fără Soare nu o să mai putem trăi.
winking