| DaRkNess2 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca stiti cand o sa apara jurnalul unui pusti 5 si in Romania, sau daca a aparut unde il pot gasi. FUNDA!

6 răspunsuri:
| lexiatanasiu a răspuns:

Jurnalul unui pusti 5 - Adevarul gol-golut
a aparut de abia acum in noiembrie! Jurnalul unui pusti 5 e de fapt Adevarul gol-golut! Il gasesti aici http://www.librex.ro/jurnalul-unui-pusti-5

Multumesc pentru funda :)

| DaRkNess2 explică:

P.S. EU sunt din CONSTANTA

| NicolaeDiana a răspuns (pentru DaRkNess2):

Du-te la o librarie si intreaba de carte

| clau09 a răspuns:

La mine in Oradea este si Jurnalul unui pusti 5 cu numai 29, 99 straight face depinde unde stai.du-te in diverta ca acolo sigur gasesti happy Daca ai colegi care au cartea, nu are rost s-o cumperi, o ceri frumos si gata big grin

| NicolaeDiana a răspuns:

Eu sunt din Pitesti, la kaufland, karfur, auchan sunt toate, si chiar ieri m-am uitat [pe la reviste si am vazut cartea asta... cu placere

| Irina_Dt_1996 a răspuns:

In acest mment exista niste carti Jurnalul unui pusti numai ca... sunt in engleza si costa in jur de 60-70 lei le-am gasit pe un site romanesc de biblioteca : http://www.librarie.net/......eff-Kinney