| valy a întrebat:

Salut.asta seara am vazut un film minunat.si vil recomand la toti.ca fiecare dintre noi avem cate ceva de invatat.se numeste culoarul mortii, nu va speriati ca nu e groaza. e mai mult o drama cu cateva scene urate. e un film de 3 ore dar va garantez ca nu va veti plictisi.va pup si daca aveti incredere in mine sa il vedeti va astept sa imi spuneti ce simteati dupa ce ati vazut filmul

Răspuns Câştigător
| kllass a răspuns:

E superb intr-adevar. L-am vazut acum citva ani in urma dar mi-a placut mult. Michael Clarke e magistral in rolul detinutului.Si Tom joaca bine dar Michael e sublim.Pacat ca nu a mai prins roluri de asemenea anvergura, de creatie.

1 răspuns:
| baietzelu a răspuns:

Multumesc, o sa il iau sa vad ce zicehappy.