| Happyintotdeauna37 a întrebat:

Cum se numeste cel mai de groaza film pe care l-ati vazut sau vreti sa il vedeti?

Răspuns Câştigător
| georgiana999 a răspuns:

The Human centipede 1 si 2, este interzis acest film in America datorita ideilor macabre si scarboase din el.
28 Days Later.
Texas Chainsaw, mi s-a parut foarte bun ca si ideea si m-a surprins cand nici nu ma asteptam. Vizionare placuta happy

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Drag me to hell
As vrea sa vad The conjuring si Mama

| faramatania a răspuns:

Texas Chainsaw 3D
Grave Encounters 1 și 2
Drag Me To Hell
Friday The 13th
Thir 13en Ghosts
Vreau să văd "Horns"(cu Alexandre Aja)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca esti,, Exorcistul'' Nu la'm vazut dar mi-a zis o prietena despre el si as vrea sa il vad happy. Fundaa?

| SERIALS a răspuns:

Eden lake, Scream 1-4, si altele

| Alexutzu61 a răspuns:

Sinister, bloody mary etc

| Fcsb_Sergiu_1999 a răspuns:

Pai:saw 1,2, 3,4, 5, pe astea le-am vazut eu worng turn sunt mai multe parti the ring!

| M0nStErTrUcK a răspuns:

Sunt mult vazute: The conjuring: cel mai beton, the blood, haunting, scream si multe altele

| ELENA1234567890123456789 a răspuns:

L-am vazut Tipetele din casa Willei