| alexandrunaj a întrebat:

Cand ies de la serviciu e in jur de ora 23:00, pana acasa am un drum de 30 minute.La acea ora pe drum nu stii la ce sa te astepti. Vreau o arma de autoaparare. Pistolul de airsoft e bun? Poate pune pe cineva la pamant daca bila merge cu 55 km pe ora?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai linistit cu arma, ia taxiul pina acasa

| floresdemayo a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

În fiecare seară, cu taxiul? Îți dai seama cât cheltuie?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu poți găsi un alt serviciu, decât să fii nevoit să treci prin astfel de situații? sad

| Florentina9210 a răspuns:

Un sprai cu piper.

| pufulescu a răspuns:

Spray paralizant, ca sa nu ai probleme cu legea. Nu stiu daca e legal electrosocul in Romania, ia-ti unul fiindca e mult mai eficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spray paralizant.