| AlexJX90 a întrebat:

Care imi poate zice si mie jocuri pentru 512 mb ram placa video de 64 mb si procesor 2.4 GHz va rog ca nu mai am ce juca in afara de counter strike si de metin ziceti-mi si mie niste jocuri

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Half-life, half-life opossing force, half-life blue shift.
half-life 2, half-life 2 episode 1. half-life 2 episode 2.
call of duty 1, 2, 3.
prince of :persia the sands of time, warrior within, the two thrones.
gta: 3, vice city, san andreas

| IacobCristian1996 a răspuns (pentru Zangetsu):

Iti merge toata seria de Call of duty inclusiv Modern Warfare 3 evetual cu ceva sacadari.Iti mai merge Medall of Honor, Far Cry 1, Delta Force, Gta, Sniper toate in afara de Ghot warrior.

1 răspuns: