| GeorgeLezeu a întrebat:

Caut un server de metin2 usor (gen mondial metin2). Poate sa fie pe orice limba, doar sa fie usor. Rate mari, drop si yang usor, iteme bune la mag de la server, sa nu ceara iteme la upgrade, sa intre PV in iteme (marisor), sa se poata face din armele de la magazin legendare (asta nu e neaparat). Multumesc!

4 răspunsuri:
| soyaxedy a răspuns:

Metin 2 Style

| NaRcIsUu a răspuns (pentru soyaxedy):

TDL e un metin pvp arme 2011 lvl iti da lvl de la magazin si toate astea tongue

| GeorgeLezeu explică:

Altcineva? (mersi. o sa il incerc)

| GeorgeLezeu explică:

Imi dai te rog si siteul? Si restul... va rog, puneti siteul.